Комплекс робіт по створенню сауни включає в себе наступні етапи:

створення до 3 різних планувально-дизайнерських рішень сауни з урахуванням загального стилю інтер’єру, особистих побажань і естетичних відчуттів;
консультація по вибору устаткування і будівельних матеріалів;
складання та оптимізація кошторису;
будівництво сауни: повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт;
підбір аксесуарів і додаткового устаткування;
навчання правильної експлуатації сауни;

Компанією «Сауни Люкс» здійснюється будівництво саун з використанням високоякісних матеріалів та сучасного професійного устаткування. Будівництво сауни можна здійснити як за готовими проектами, виконаним у вишуканому оригінальному стилі, так і за розробленим ексклюзивним дизайн-проектом, створеним за індивідуальним замовленням.
У нашій компанії працює команда професіоналів з багаторічним досвідом зведення обєктів різної складності. Виготовлення саун здійснюється на найвищому рівні з використанням високотехнологічного обладнання. Будівництво саун здійснюється строго за діючими правилами безпеки, згідно з усім технічним вимогам і нормам.
Завдяки широкому вибору сучасних нагрівачів для лазень, наші фахівці допоможуть Вам підібрати елегантну камянку, оптимальну для кожного з бажаних режимів.
Також співробітники компанії розроблять найбільш відповідний проект конструкції сауни, що дозволить максимально ефективно використовувати обрану піч. Установка нагрівача для сауни здійснюється з урахуванням безпечних відстаней до деревяних поверхонь. Тому монтаж саун і банних печей бажано довірити фахівцям.

Етапи будфвництва саун:

монтаж каркаса з бруса;
прокладка вентиляційної системи сауни;
монтаж електропроводки;
теплоізоляційні роботи;
встановлення дверей;
монтаж пароізоляційного шару;
чистова обшивка та облаштування лавок;
електромонтаж освітлення;
випробування обладнання готової сауни.

  • Project Type: Photography
  • Skills Needed: Photoshop, Illustrator
  • Tools Cannon 7D
  • Project Year: 2013
  • Website: http://www.example.com